קצת עלי

אני איילת. מהפעם הראשונה ששמעתי אנגלית התאהבתי בשפה! ב15 שנים אחרונות אני מורה ומרצה לאנגלית. סיימתי בהצטיינות תואר בספרות, בלשנות והוראת אנגלית אליו הגעתי כדי להגשים חלום. בתיכון למדתי אנגלית כמובן אבל הרגשתי שלא לימדו אותי לתקשר באמת. החלום שלי היה לתקשר בשפה האנגלית ולדבר בלי טעויות ובשטף. אז החלטתי למלא את חיי באנגלית – חברים, קריאה, צפייה בתכנים באנגלית, בני זוג, אירועים ומורים טובים באקדמיה. הגשמתי את החלום שלי – הגעתי לרמה של דוברת אנגלית ברמת שפת אם!

בעבודת החקר בתואר שלי בהוראת אנגלית התמקדתי בהבנת הקשיים איתם מתמודדים ישראלים בלימוד אנגלית. מאז ועד היום אני מפתחת את שיטות ההוראה שלי מתוך למידת השטח ותמיד מוצאת פתרונות חדשים.

ב14 שנים אחרונות לימדתי צעירים, סטודנטים ומבוגרים במשך אלפי שעות. השיטה בה אני מלמדת מדמה סביבה דוברת אנגלית. הלימוד נעשה ע"י ישום תוכנית לימוד שפיתחתי ומותאמת למטרות תלמידיי. השיטה כוללת כמובן גם תרגול עצמי מונחה על ידי והכי חשוב – אני תמיד שם להניע, לעודד ולפתח התמדה בקרב התלמידים שלי.

אני מתייחסת לכל סוגי הקשיים שמעלים תלמידיי, מפתחת קורסים אונליין שנותנים מענה לצרכים אלו וכך אני מובילה אותם יד ביד לפתרון ולהצלחה.

איילת צדוק | מורה לאנגלית

כורזין 5, כניסה צפונית, גבעתיים.

מיקוד: 53583

יצירת קשר

טלפון: 0544944674

אימייל: ayeletfg@gmail.com